درباره راهبرد ارقام دانا بیشتر بدانید

موسسه حسابداری و مشاوره مدیریت راهبرد ارقام دانا (راد)؛ مفتخر است با سالها تجربه و دانش مدیران خود؛ در جهت آگاهی افزایی و ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات حرفه ای حسابداری و مالیاتی و انجام تخصصی سایر امور مرتبط تلاش بی وقفه ای را انجام دهد و در این مسیر با اتکاء بر اصل صداقت؛ رازداری؛ رفتار حرفه ای و تعهد بی پایان همواره پشتیبان مدیران و کارفرمایان؛ اشخاص حقوقی و صاحبان مشاغل می باشد.
به شکر خدا در این سالها توانسته ایم به بیش از ۳۵۰ شرکت کوچک و متوسط با تنوع فعالیتی متفاوت خدمات حرفه ای حسابداری و مشاوره ای ارایه نماییم و در این عرصه هموار بر این عقیده هستیم که ارایه خدمات با کیفیت ؛ رضایت کارفرمایان گرامی و به تبع آن تداوم ارتباط با آنان را در پی خواهد داشت.

شعار ما : تداوم ارتباط با مشتریان اعتبار ماست

تاریخچه فعالیت :

موسسه حسابداری راهبرد ارقام دانا (راد) ثبت شده در اداره ثبت شرکتها و موسسات تجاری تهران ؛ توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته حسابداری و همچنین با بهره گیری از تجربیات تخصصی اساتید و مدیران اجرایی شرکت های بزرگ و بازنشتگان مالیاتی و مشارکت آنها و در نهایت با بهره گیری از نیروهای جوان کارآمد تشکیل گردیده و در حال حاضر با تیمی با تجریه و جوان در حال فعالیت می باشد .
این موسسه با اجرای پروژه های حسابداری مالی، صنعتی، حسابرسی، امور مالیاتی، بیمه، ثبتی و تدوین لوایح دفاعیه مالیاتی مورد نیاز و آموزش فارغ التحصیلان رشته حسابداری و معرفی آنان به بازار کار موفق به کسب رضایت مشتریان و کارفرمایان عزیز شده است .
در حال حاضر این موسسه در تهران ؛ کرج و شهریار دارای سه شعبه فعال می باشد که در حال انجام رسالت حرفه ای خود می باشد. با توجه به گسترش فعالیت موسسه و ارتقا روند خدمت رسانی به عزیزان، موسسه حسابداری راد در شهرهای شهریار، کرج، شهرقدس و صفادشت نیز به امور مالیاتی و مشاوره ای در این خصوص خواهد پرداخت

اهداف ما

• رشد و ارتقاء آگاهی مدیران و شرکتها و اعتلای فرهنگ مالیات
• پایان استرس مدیران در بعد حسابداری و مالیاتی کسب و کار
• پایان پرداخت جرایم مالیاتی و مشاوره درست و به موقع
• افزایش بهره وری و استفاده بهینه از اطلاعات مالی
• رشد و توسعه تجربی و آموزش تخصصی حسابداران

رسالت ما ارایه خدمات با بهترین کیفیت در بالاترین سطح حرفه ای ممکن به مشتریان است. اعتقاد داریم که با این عملکرد، می توانیم اعتبار خود را افزایش دهیم تا در حرفه مان بهترین بمانیم. ما به رعایت ارزش های اخلاقی با عمل کردن به آن ها، اعتقاد راسخ داریم.

معرفی تیم راهبری ما

مجتبی اسحاقی

مدیرعامل

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری
عضو انجمن حسابداران خبره ایران – کد عضویت ۹۱۰۶
با بیش از چهارده سال سابقه در زمینه حسابداری مالی، حسابداری پيمانكاري، تولیدی و صنعتی

داود رستمی

رییس هیات مدیره

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری
بیش از بیست و پنج سال سابقه در زمینه مشاوره مالی و مالیاتی، حسابداری صنعتی و بهای تمام شده و پیمانکاری و دارای سابقه ای درخشان در حوزه بیمه و حقوق و دستمزد

ساسان سحرخیز

عضو هیات مدیره

دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری
بیش از سی و پنج سال سابقه در سمت های معاون و مشاور مالی و مالیاتی شرکتهای بزرگ از قبیل آرمان گستر پژواک – لاریانا و …، مسلط به حسابداری مالی، صنعتی و بهای تمام شده و دارای سابقه ای درخشان در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی

سعید سراجی

همکار با موسسه

دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری
بیش از سی و سه سال سابقه در زمینه مشاوره مالی و مالیاتی، حسابداری مالی و صنعتی و بهای تمام شده .
متخصص حسابداری دولتی و ذیحساب در شهرداریها و دهیاری های استان تهران
حضور مستمر در هیاتهای حل اختلافی مالیاتی مودیان بزرگ تهران

سارا روزبهانی

همکار با موسسه

دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری
عضو انجمن حسابداران خبره
دارنده گواهینامه دوره قانون مالیاتهای مستقیم از مرکز آموزش حسابداران خبره (Pact)
دارنده گواهینامه دوره عالی مشاوره مالی از مرکز آموزش حسابداران خبره (Pact)
با بیش از پنج سال سابقه حسابداری مالی، پیمانکاری، طراحی و پیاده سازی سیستم حسابداری و راهکارهای بهبود روشهای سیستم حسابداری

گزارش کارکرد موسسه

ما جهت تحقق اهداف و چشم انداز بلند مدت خود، ارایه گزارش به مشتریان را در اولویت برنامه های خود قرارداده ایم و به صورت سالانه گزارشی از عملکرد و برخی از مشتریان، را ارایه می دهیم. البته با حفظ حریم خصوصی و اصل محرمانگی!

۶۳۲شرکت و شخص

ارائه کلیه خدمات حسابداری و مالی

۹۲ %

میزان رضایت مشتریان

۱۰۲۰ساعت

مشاوره مالی، بیمه ای و مالیاتی

فهرست