معافیت مالیاتی خدمات ورزشی

معافیت مالیاتی خدمات ورزشی : عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ارایه خدمات ورزشی در باشگاه‌های ورزشی بر اساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی از پرداخت ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده معاف شدند.

«علی اکبر کریمی» در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تصویب این مصوبه کاهش قیمت و هزینه ارایه خدمات ورزشی، مشوقی برای حضور مردم در باشگاه‌ها، افزایش فعالیت‌های ورزشی، رونق بیشتر اماکن ورزشی و تضمین کننده سلامت مردم در جامعه است.

وی اخذ مالیات بر ارزش افزوده خدمات ورزشی را از جمله دغدغه‌های ورزشکاران و صاحبان باشگاه‌های ورزشی دانست و ادامه داد: مصوبه معافیت مالیات بر ارزش افزوده خدمات ورزشی در باشگاه‌ها در راستای رفع مشکلات و دغدغه های این افراد و ارایه خدمات ورزشی ارزان قیمت در جامعه با پیگیری نمایندگان در کمیسیون اقتصادی مجلس به تصویب رسیده بود و در جلسه علنی با آرای موافق دو سوم نمایندگان مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امید است با تصویب و بهره مندی باشگاه‌های ورزشی در رشته‌های مختلف از این مصوبه، زمینه توسعه فعالیت‌های ورزشی در جامعه فراهم شود.

استان مرکزی ۷ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که ۲ کرسی آن متعلق به حوزه انتخابیه اراک، کمیجان و خنداب است.

منبع: خبرگزاری ایرنا(معافیت مالیاتی خدمات ورزشی )

تعریف مالیات بر ارزش افزوده را از لینک زیر بخوانید:

ارزش افزوده

فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید