۳۱ پذیرفته شده نهایی دومین “آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل”

از سوی کارگروه گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل: فهرست ۳۱ پذیرفته‌شده نهایی دومین «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» انجمن حسابداران خبره ایران (۱۰ آبان ۱۳۹۸) اعلام شد

دبیرخانه انجمن حسابداران خبره ایران، با انتشار اطلاعیه شماره (۴) فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی دومین «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» (۱۰ آبان ۱۳۹۸) را اعلام کرد. مطابق این اطلاعیه، از مجموع ۷۲ داوطلب واجد شرایط شرکت‌کننده در این آزمون سرانجام ۳۱ داوطلب واجد شرایط موفق به دریافت حداقل ۷۰ درصد از مجموع نمرات آزمون شدند، و بدین ترتیب، به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی این آزمون اعلام می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، پیرو برگزاری دومین «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» انجمن حسابداران خبره ایران (۱۰ آبان ۱۳۹۸) و پس از ارزیابی پاسخ‌نامه‌های هر سه بخش آزمون – شامل، پرسش‌های چهارگزینه‌ای (تستی)، مسئله تشریحی، و بخش عملی تکمیل اظهارنامه‌ها و فهرست‌ها – فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون در قالب «اطلاعیه شماره ۴: فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل مورخ ۱۰ آبان ۱۳۹۸» از سوی دبیرخانه انجمن منتشر شد.

مطابق این اطلاعیه، از مجموع ۷۲ داوطلب واجد شرایط شرکت‌کننده در این آزمون ۳۱ داوطلب موفق به دریافت حداقل ۷۰ درصد از مجموع نمرات آزمون شدند. از این رو، این افراد (به شرح زیر) به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون و دومین گروه از دارندگان «گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» صادره از سوی انجمن حسابداران خبره ایران اعلام می‌شوند:

فهرست پذیرفته‌شدگان نهایی «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» انجمن حسابداران خبره ایران مورخ ۱۰ آبان ۱۳۹۸

به ترتیب نمره کل دریافتی (رتبه):

 1. نرگس محمدی
 2. حامد محرابی
 3. فاطمه صیتی
 4. سعید پرتو
 5. محراب رییسیان
 6. مصطفی مومنی
 7. امید نادری
 8. فرشته شیاسی
 9. مهسا مشهدی رمضان
 10. ژوزف عیسوی
 11. معصومه مددی
 12. یوسف غیاثوند
 13. سید مهدی حسینی نژاد
 14. سید میلاد رضوی طوسی
 15. مرتضی تشکری تبریزی
 16. شهاب شاهنده بوسجین
 17. محمدرضا منفرد
 18. مهسا همیونی
 19. حسین مصلی نژاد
 20. عبداله قربانی فرد
 21. زهرا فلاح حیدری
 22. سمانه هاشم زاده
 23. ویدا غلامعلی خان شاهسون
 24. علیرضا نظری
 25. حسین عباسی
 26. رضا غلامی چهارده
 27. اباذر جلالی اصفهانی
 28. رامین امیدی
 29. زهرا دیده‌ور
 30. محمد جان نثاری لارانی
 31. سمیه شریفی سفیدی
در پایان این اطلاعیه، از پذیرفته‌شدگان خواسته شده است، از آن جا که مشخصات هر یک از آنان به ترتیب مندرج در اطلاعیه در گواهینامه آنان نیز درج خواهد شد، چنانچه مغایرتی در نام، نام خانوادگی و نام پدر هر یک از آنان وجود دارد، مراتب را نهایتا تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، ۲۰ آذر ۱۳۹۸ به امور اعضای انجمن حسابداران خبره ایران (تلفن‌های: ۸۸۶۵۹۹۸۲ تا ۸۸۶۵۹۹۸۵ – داخلی ۱۱۱، ۱۱۲ یا ۱۰۱) اعلام فرمایید.

لازم به ذکر است، طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده آزمون آینده این گواهینامه طی ماه‌های پایانی سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. از این رو، علاقه‌مندان به دریافت این گواهینامه می‌توانند ضمن کسب آمادگی لازم برای شرکت در آزمون آینده، اطلاعات تکمیلی و فراخوان ثبت‌نام مربوط را از طریق وبگاه رسمی انجمن پیگیری کنند.

منبع: انجمن حسابداران خبره ایران

شرکت حسابداری در شهریار، راهبرد ارقام دانا

فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید