?> امور مالیاتی - راهبرد ارقام دانا

صفر تا صد امور مالیاتی خود را به ما بسپارید…

ارائه ی راهنمایی و آموزش های لازم در خصوص حل مشکلات قانونی و تمامی موارد مرتبط با مالیات ( املاک، مغازه، ارث، حقوق و درآمد، اشخاص حقیقی و حقوقی و انحلال شرکت) یکی دیگر از زمینه های فعالیت موسسه حسابداری راهبرد ارقام دانا است و در این مورد امکان پاسخگویی به سوالات متقاضیان از طریق تلفن نیز وجود دارد. در صورت تمایل می توانیم یکی از کارشناسان مالیاتی خود را به منظور بررسی و ارزیابی شرایط موجود و ارائه ی راهنمایی های لازم به محل اعلام شده از سوی شما اعزام نماییم.

مشاوره مالی و مالیاتی

یکی از خدمات موسسه حسابداری و مشاوره مدیریت راد، ارائه ی مشاوره مالی و مالیاتی به کارفرمایان محترم می باشد و اگر تمایل به استفاده از این مشاوره دارید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

از آنجایی که اهمیت و ضرورت رسیدگی به وضعیت مالی کسب و کارهای مختلف بسیار واضح و روشن است و ایجاد نظم و انضباط مالی در هر شغل خصوصی یا دولتی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و از سوی دیگر پرداخت مالیات نیز یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاص حقیق و حقوقی است، مشاوره مالی و مالیاتی به شما این فرصت را می دهد تا اطلاعات صحیح و قابل اعتماد را از کسانی که در این حوزه دارای تجربه، سابقه و دانش کافی هستند، دریافت کنید و مورد استفاده قرار دهید.

شما با برون سپاری کارهای مالیاتی تان ؛ بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای میتوانید به کارهای اصلی کسب و کارتان برسید ؛ بعبارتی صفر تا صد امور مالیاتی خود را به ما بسپارید …

اهم خدمات مالیاتی قابل ارائه در موسسه راد :

 • تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه مالیاتی عملکرد
 • تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه های ارزش افزوده (VAT)
 • پلمپ و تحریر دفاتر قانونی طبق آیین نامه ماده ۹۵
 • تهیه و ارسال صورت معامالات فصلی طبق بخشنامه ها و اصول و آیین نامه های جدید ماده ۱۶۹ مکرر قانون مالیاتهای مستقیم
 • ثبت نام و تشکیل پرونده و اخذ کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده
 • تنظیم تخصصی لوایح دفاعیه و حضور در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی تا دیوان عدالت اداری به منظور کاهش جرائم مالیاتی در چهارچوب قانون
 • اعتراض و تعدیل مالیات عملکرد و ارزش افزوده و اخذ مفاصا حساب
 • جمع آوری مستندات مورد نیاز جهت حضور در هیاتهای حل اختلاف مالیاتی و دفاع بر اساس مورد قانونی
 • پیگیری پرونده های مالیاتی در مراحل دادخواهی تا اخذ مفاصاحساب
 • تهیه گزارشات مالیاتی حسب نیاز سازمان
 • سندرسی و اصلاح و بستن حسابها طبق استانداردها و ضوابط قانونی
 • مشاوره انحلال و ادغام شرکتها و اجرا و رعایت قوانین تجارت و مالیاتها از زمان تصمیم انحلال تا منحل شدن اعم از شرکت و موسسه
 • سایر خدمات مالیاتی …

فواید استفاده از مشاوره مالی و مالیاتی

مهم ترین مزایای استفاده از این مشاوره، افزایش آگاهی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حقیقی نسبت به آخرین قوانین مالیاتی و بخشنامه های سازمان امور مالیاتی و چگونگی انجام روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان است.

 آگاهی از قوانینی که در این زمینه وجود دارد باعث می شود تا بتوان فعالیت قانونی را به گونه ای ادامه داد که متضرر نشد؛ زیرا معمولا بسیاری از جرایم پیش آمده به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه است. به این نکته توجه داشته باشید که موسسه راهبرد ارقام دانا برای هر کسب و کاری با توجه به ویژگی ها، نیازمندی ها و شرایط مختص آن برنامه ی دقیق مالیاتی را ارائه می دهد.

لازم به ذکر است که ارائه ی مشاوره مالی و مالیاتی توسط موسسه ما به شیوه های مختلف نیز امکان پذیر خواهد بود. خواهشمندیم صاحبان کسب و کار و کارفرمایان محترم به این نکته نیز توجه داشته باشند که تنها آگاهی از موارد مرتبط با مالیات کافی نیست؛ بلکه آنان موظف به اجرای دقیق و به موقع تکالیف قانونی هستند تا جریمه ای به آن ها تعلق نگیرد و بتوانند همچنان به فعالیت رسمی خود ادامه دهند.

کارشناسان ما در مشاوره فوری مالی و مالیاتی با سنجش وضعیت فعلی و عملکرد کسب وکار شما بهترین و مناسب ترین برنامه ریزی را برایتان در نظر خواهند گرفت تا مطابق با آن بتوانید در موعد مقرر و مشخص شده به انجام تکالیف مربوطه( مالیات، بیمه، ارزش افزوده و … ) بپردازید و علت ها و زمینه های بسیاری از مشکلات احتمالی را که ممکن است در ارتباط با موارد مطرح شده به وجود آیند، برطرف سازید.

مشاوره فوری امور مالیاتی

جهت دريافت مشاوره مالیاتی با ما تماس بگيريد.

, , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.