?> امور بیمه ای - راهبرد ارقام دانا
موسسه حسابداري و مشاوره مدیریت راهبرد ارقام دانا با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه ای درخشان از پروژه های حسابرسی بیمه ای آماده انتقال، انجام و ارائه هرگونه مشاوره بیمه تامین اجتماعی به اشخاص (حقیقی و حقوقی) می باشد .

بخشی از خدمات قابل ارائه در رابطه با مسائل سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان و پیمانکاران:

  1. بررسي صحت و سقم محاسبات مربوط به اعلام بدهي ها و اوراق مطالبات ارسال شده توسط شعب سازمان تأمين اجتماعي برای كارفرمايان

  2. در راستاي بند فوق، با به عهده گرفتن وكالت كارفرما در مجامع قانوني سازمان تأمين اجتماعي اعم از بدوي و تجديدنظر شرکت و ضمن پیگیری، تهيه لايحه دفاعيه و حضور در جلسات مزبور دفاع لازم صورت می پذیرد و در نهایت نسبت به اخذ مفاصاحساب بیمه و حل مشکلات کارفرمایان اقدام می نماید.

  3. پیش حسابرسی بیمه ای از اسناد و مدارک مستند و قابل ارائه قبل از حسابرسی توسط سازمان؛ بررسی قراردادها و پروژه هاي پيمانكاري، ارائه خدمات مشاوره اي قبل و بعد از عقد قرارداد پيمانكاري و پيگيري تا حصول نتيجه مطلوب و قانوني.(با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی)

  4. مراجعه به ديوان عدالت اداري در مواردي كه رسيدگي انجام گرفته در مجامع داخلي سازمان تأمين اجتماعي که مورد رضايت كارفرما نمي باشد.

  5. اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با قراردادها

  6. ارائه خدمات و مشاوره در خصوص حسابرسی بیمه ای و بازرسي از دفاتر قانوني.

  7. راهنمايي و آموزش كارفرمايان براي تنظيم صحيح ليست و درج مبالغ مشمول بيمه در ليست ها و ساير مسائل مرتبط با سازمان تأمين اجتماعي كه به نحوي به پرداختهاي بيمه اي مربوط مي شود . اين امر در شركتها و صنايع بزرگ از الزامات بوده و در كارهاي پيمانكاري از اهميت خاصي برخوردار است.

  8. انجام ساير امور مورد نياز بيمه شدگان و كارفرمايان در زمينه تأمين اجتماعي.

  9. ارائه خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی در تمامی زمینه های دیگر مرتبط با تامین اجتماعی.

جهت دريافت مشاوره تامين اجتماعي با ما تماس بگيريد.

درباره حسابرسی بیمه چه می دانید ؟

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.