آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل

دبیرخانه انجمن با صدور اطلاعیه شماره (۲) «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» اعلام کرد، با توجه به نزدیکی تاریخ اولیه اعلامی برای برگزاری این آزمون با ایام سوگواری اربعین، در پی درخواست‌های متعدد واصله به دبیرخانه انجمن، تاریخ برگزاری آزمون از روز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ به روز جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ تغییر داده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن حسابداران خبره ایران، متن کامل اطلاعیه شماره (۲) «آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل» مبنی بر تغییر زمان برگزاری آزمون و تمدید مهلت ثبت‌نام به شرح زیر است:

اطلاعیه شماره (۲)

تغییر تاریخ برگزاری آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل به ۱۰ آبان ۱۳۹۸

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون گواهینامه خدمات مالیاتی مشاغل می‌رساند، با توجه به نزدیکی تاریخ اولیه‌ی اعلامی برای برگزاری این آزمون با ایام سوگواری اربعین، در پی درخواست‌های متعدد واصله به دبیرخانه انجمن، تاریخ برگزاری آزمون از روز جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ به روز جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ تغییر داده شد.

مطابق رویه مذکور در اطلاعیه اولیه (مورخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ – از اینجا دانلود کنید)، ثبت‎نام داوطلبان در آزمون از طریق تحویل حضوری مدارک مورد نیاز به دبیرخانه انجمن حداکثر تا پایان روز دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸ و ارسال پستی مدارک مورد نیاز از طریق پست پیشتاز (سفارشی) حداکثر تا پایان روز یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸ تمدید می‎شود (نشانی پستی دبیرخانه انجمن: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای خیابان الوند، روبروی بیمارستان کسری، شماره ۲۸، طبقه دوم، کدپستی: ۱۵۱۴۹۳۶۵۱۴). همان طور که در اطلاعیه اولیه نیز تاکید شده بود، به منظور پیگیری وصول درخواست‎های ارسالی از طریق پست پیشتاز (سفارشی)، هر یک از داوطلبان باید بلافاصله پس از تحویل مدارک مورد نیاز به پست، تصویر رسید پستی را با ذکر نام، نام خانوادگی، کد عضویت و عبارت «آزمون گواهینامه مالیاتی مشاغل – آبان ۱۳۹۸» بر روی رسید به ایمیل members@iica.ir یا نمابر ۸۸۸۷۸۶۶۷ ارسال کنند.

آزمون هر گروه چهل نفره از داوطلبان به مدت چهار ساعت در یکی از بازه‌های زمانی صبح و بعدازظهر روز جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. بنابراین، گروه‌بندی داوطلبان در این دو بازه زمانی صرفاً بر مبنای اولویت زمانی ثبت‌نام آنان انجام خواهد شد، و حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه، یکم آبان ۱۳۹۸، طی اطلاعیه ثانوی از طریق وبگاه انجمن حسابداران خبره ایران به نشانی www.iica.ir به اطلاع خواهد رسید.

داوطلبان شرکت در این آزمون برای دریافت فرم ثبت‌نام و اطلاع از شرایط داوطلبان، مدارک موردنیاز، و منابع و نحوه برگزاری آزمون، می‌توانند به اطلاعیه اولیه (مورخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ – از اینجا دانلود کنید) مراجعه فرمایند.

منبع: انجمن حسابداران خبره ایران

فهرست
Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید