موسسه حسابداری و مشاوره مدیریت راهبرد ارقام دانا با دارا بودن کادری مجرب و با سابقه ای درخشان از پروژه های حسابرسی بیمه ای آماده انتقال، انجام و ارائه هرگونه مشاوره بیمه تامین اجتماعی به اشخاص (حقیقی و حقوقی) می باشد .

بخشی از خدمات قابل ارائه در رابطه با مسائل سازمان تامین اجتماعی به کارفرمایان و پیمانکاران:

  1. بررسی صحت و سقم محاسبات مربوط به اعلام بدهی ها و اوراق مطالبات ارسال شده توسط شعب سازمان تأمین اجتماعی برای کارفرمایان

  2. در راستای بند فوق، با به عهده گرفتن وکالت کارفرما در مجامع قانونی سازمان تأمین اجتماعی اعم از بدوی و تجدیدنظر شرکت و ضمن پیگیری، تهیه لایحه دفاعیه و حضور در جلسات مزبور دفاع لازم صورت می پذیرد و در نهایت نسبت به اخذ مفاصاحساب بیمه و حل مشکلات کارفرمایان اقدام می نماید.

  3. پیش حسابرسی بیمه ای از اسناد و مدارک مستند و قابل ارائه قبل از حسابرسی توسط سازمان؛ بررسی قراردادها و پروژه های پیمانکاری، ارائه خدمات مشاوره ای قبل و بعد از عقد قرارداد پیمانکاری و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب و قانونی.(با محوریت بیمه سازمان تامین اجتماعی)

  4. مراجعه به دیوان عدالت اداری در مواردی که رسیدگی انجام گرفته در مجامع داخلی سازمان تأمین اجتماعی که مورد رضایت کارفرما نمی باشد.

  5. اخذ مفاصاحساب سازمان تامین اجتماعی در رابطه با قراردادها

  6. ارائه خدمات و مشاوره در خصوص حسابرسی بیمه ای و بازرسی از دفاتر قانونی.

  7. راهنمایی و آموزش کارفرمایان برای تنظیم صحیح لیست و درج مبالغ مشمول بیمه در لیست ها و سایر مسائل مرتبط با سازمان تأمین اجتماعی که به نحوی به پرداختهای بیمه ای مربوط می شود . این امر در شرکتها و صنایع بزرگ از الزامات بوده و در کارهای پیمانکاری از اهمیت خاصی برخوردار است.

  8. انجام سایر امور مورد نیاز بیمه شدگان و کارفرمایان در زمینه تأمین اجتماعی.

  9. ارائه خدمات مشاوره بیمه تامین اجتماعی در تمامی زمینه های دیگر مرتبط با تامین اجتماعی.

جهت دریافت مشاوره تامین اجتماعی با ما تماس بگیرید.

درباره حسابرسی بیمه چه می دانید ؟

,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست